Logo firmy
O nas

Firma posiada odpowiednie maszyny i sprzęt do wykonywania ociepleń metodą wdmuchiwania. Posiadamy certyfikaty i szkolenia w zakresie dociepleń.

Czytaj więcej
Nasze projekty

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o szczegóły i dokładność wykonywanych prac.


 

Czytaj więcej
Skontaktuj się z nami!

Jeśli zależy Ci na solidnie wykonanej pracy, którą będziesz mógł cieszyć się przez długi czas to skontaktuj się z nami!

Czytaj więcej

O firmie

Firma Budo-Therm zajmuje się ociepleniami dachów, stropów, stropodachów, ścian szczelinowych, podłóg metodą wdmuchiwania. Głównym materiałem jaki stosujemy jest granulat celulozy. W zależności od przegrody używamy również granulatów wełny i styropianu. Metodę wdmuchiwania możemy stosować w starych jak i nowych budynkach murowanych i szkieletowych, głównie tam gdzie jest trudny dostęp do przegród. Docieramy we wszystkie szczeliny tworząc jednolitą szczelną warstwę ocieplenia. W przypadku naprawy izolacji przy wykończonych ścianach wykonujemy niewielkie otwory, przez które wdmuchujemy materiał izolacyjny, a następnie zaślepiamy. Później wystarczy zaszpachlować i pomalować. Jest to mało inwazyjna metoda, nie wymagająca zrywania okładzin i wykonywania remontu mieszkania/domu.

Stosowanie powyższej metody bardzo dobrze sprawdza się w przypadku dociepleń stropodachów wentylowanych, w szczególności na starych budynkach, gdzie nie zastosowano izolacji termicznej, lub jest nie wystarczająca dla danej przegrody.

Również na nowych budynkach ocieplenie granulatem jest jednym z najlepszych rozwiązań. Izolacja w jednej warstwie powoduje szczelność i energooszczędność budynku co przekłada się na niskie rachunki za ogrzewanie i mikroklimat wewnątrz pomieszczeń.

Firma posiada odpowiednie maszyny i sprzęt do wykonywania ociepleń metodą wdmuchiwania. Posiadamy certyfikaty i szkolenia w zakresie dociepleń.

Dodatkowo zajmujemy  się budową budynków użytkowych, mieszkalnych – głównie energooszczędnych i pasywnych. Budujemy od stanu „zerowego” po wykończenie „pod klucz”.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dbając o szczegóły i dokładność wykonywanych prac.
Na wykonane usługi udzielamy gwarancji.