Logo firmy
Sprzątanie mieszkań i biur

W bogatej palecie świadczonych przez firmę Clin Serwis usług, można między innymi znaleźć pranie tapicerek meblowych, mycie okien, a także sprzątanie po remontach i innych pracach budowlanych. Oprócz tego, firma oferuje cykliczne sprzątanie mieszkań i biur. 

Czytaj więcej
Jakość i rzetelność

Dla zapewnienia najwyższej jakości swoich usług, firma korzysta z nowoczesnych, skutecznych, a zarazem bezpiecznych profesjonalnych środków czyszczących, mając do swojej dyspozycji wysokiej jakości urządzenia. 

Czytaj więcej
Skontaktuj się z nami

Jeśli nie ma czegoś w naszej ofercie - dzwoń :)

Czytaj więcej

O nas

Czysty dom, uprzątnięte biuro i idealnie wysprzątane mieszkanie to jedne z podstawowych warunków szczęśliwego i zdrowego życia. Jeśli i Państwo chcą się cieszyć takimi warunkami w swojej pracy lub domu, bez potrzeby poświęcania na to swojego czasu i sił, polecamy firmę Clin Serwis, prowadzoną przez Agnieszkę Florczyk.

Firma Pani Agnieszki od kilku lat zajmuje się kompleksowym sprzątaniem nieruchomości. Clin Serwis współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak również firmami i instytucjami. Dla każdego z klientów firma może przygotować indywidualny plan sprzątania, uwzględniający oczekiwaną przez klienta regularność i zakres usług. W bogatej palecie świadczonych przez firmę Clin Serwis usług, można między innymi znaleźć pranie tapicerek meblowych, mycie okien, a także sprzątanie po remontach i innych pracach budowlanych. Oprócz tego, firma oferuje cykliczne sprzątanie mieszkań i biur. 

Dla zapewnienia najwyższej jakości swoich usług, firma korzysta z nowoczesnych, skutecznych, a zarazem bezpiecznych profesjonalnych środków czyszczących, mając do swojej dyspozycji wysokiej jakości urządzenia. Za tym wszystkim stoi jednak to co najważniejsze doświadczenie i wiedza, poparta udokumentowaną praktyką.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję