O firmie

Firma KRISPOL zajmuje się produkcją i sprzedażą materiałów ogrodowych, w naszej ofercie znajdują się produkty takie jak: kora sosnowa o różnych frakcjach, torf, ziemia ogrodowa różnego rodzaju podłoża a także nawozy.

W swojej ofercie posiadamy również wysokiej jakości drewno kominkowe pochodzące z lasów Państwowych.


Firma działa na terenie województwa mazowieckiego. Towar na życzenie klienta dowozimy własnym transportem na terenie całej Polski, istnieje również opcja odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy lub w punkcie sprzedaży.


Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Wystawiamy faktury VAT.


Nasze produkty cieszą się bardzo dobrą opinią i uznaniem. Staramy się systematycznie poszerzać ofertę handlową, aby sprostać zmieniającym się potrzebom rynku. Nasze wieloletnie doświadczenie, a także duży wybór towarów pozwala nam dostosować się do potrzeb naszych klientów. Kupując w naszej firmie masz pewność, że będzie to towar w dobrej jakości.

 

Dysponujemy szeroką wiedzą w zakresie zakładania i renowacji terenów zielonych- doradztwo, a także współpracujemy z profesjonalnymi firmami ogrodniczymi świadczącymi usługi w zakresie zakładania, pielęgnacji oraz projektowania ogrodów.


 

Oferujemy wysoki standard z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy z Państwa strony.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.