facebook
Usługi księgowe
Biuro księgowe

Obsługujemy księgowość firm - małych i średnich firm. Nasze biuro rachunkowe prowadzi m.in księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia ZUS.

Oferta
sprzedaż samochodów
Sprzedaż nowych samochodów

Jesteś zainteresowany kupnem nowego samochodu w dobrej cenie? Sprawdź naszą ofertę!

Kup samochód
Biuro rachunkowe
Zadzwoń do nas

Zapraszamy Państwa do kontaktu i skorzystania z naszej kompleksowej oferty.

Kontakt

O firmie

  • Biuro rachunkowe Warszawa
    Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe w Warszawie - Księgowość - Usługi księgowe

 

Nasze biuro rachunkowe przez lata prowadzonej działalności wypracowało wizerunek solidnego i rzetelnego partnera. Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta pozwala nam na profesjonalne wykonawstwo obowiązków księgowych. Nawiążemy współpracę z podmiotami gospodarczymi i osobami prywatnymi z całej Warszawy. Specjalizujemy się w usługach księgowych takich jak prowadzenie ksiąg podatkowych i rachunkowych, ewidencja środków trwałych, sporządzanie wyceny pasywów i aktywów oraz innych składników majątkowych, prowadzenie ewidencji VAT itd.

Nasza oferta obejmuje także księgowość kadrowo-płacową w zakresie wykonawstwa kartotek wynagrodzeń, sporządzania list płac i deklaracji, rozliczenia umów cywilno-prawnych oraz godnej reprezentacji Klienta przed instytucjami.

Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości usługi księgowe, wykonywane przez doświadczonych, licencjonowanych księgowych. Prowadzą Państwo działalność gospodarczą i chcą outsourcingować księgowość Warszawa, zmniejszając firmowe koszta. A może spotykają się z Państwo z trudnymi przypadkami rozliczeń podatkowych i finansowych, wymagających dużego doświadczenia i wiedzy? W każdej z tych spraw jesteśmy w stanie Państwu pomóc. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, stanowimy niezastąpioną pomoc w tak ważnej sprawi, jaką jest firmowa księgowość. Warszawa oraz teren całego województwa mazowieckiego to obszar naszej działalności. Sukcesywnie zwiększamy liczbę zadowolonych Klientów, wśród których znajdują się mikro i mali przedsiębiorcy, spółki, a także osoby prywatne.

Dlaczego warto z nami współpracować? Ponieważ oferujemy korzystne warunki finansowe, przy zapewnieniu najwyższej jakości usług księgowych, dostosowanych do Państwa potrzeb. Dbając o Państwa satysfakcje oraz rozumiejąc konieczność zapewnienia najlepszych standardów obsługi, nieustannie wdrażamy nowe funkcjonalności, jak np. elektroniczna wysyłka dokumentów i potwierdzeń. Cenią Państwo swój czas, finanse i oczekują od zewnętrznej księgowości odpowiedzialności i poważnego traktowania swoich potrzeb? W takim przypadku zachęcamy do korzystania z naszych usług. Cieszą się one coraz większą popularnością wśród wymagających Klientów biznesowych i osób prywatnych. Dowodem tego są liczne pozytywne komentarze, które można na nasz temat znaleźć w internecie.

Nasza praca została doceniona przez wielu Klientów. Dowodem tego są pozytywne opinie i rekomendacje. Zapraszamy do współpracy!

 

 

Katalog Stron Katalog stron internetowych KatalogJeja Katalog Polskie Strony