Logo firmy
Projektowanie i produkcja mebli

Tworzone przez nas meble powstają przede wszystkim z serca, ale również z potrzeby...

Czytaj więcej
Jakość i rzetelność

Dzieła są w całości wykonane naszymi rękoma, a jedynym ograniczeniem, z którym się zmagamy to sama struktura materiału i czas.

Czytaj więcej
Skontaktuj się z nami

Masz pomysł, wizję i nie wiesz, jak ją zrealizować? Zadzwoń.

Czytaj więcej

O nas

Mattovy to wspólne dziecko Ojca i Syna. Połączenie ich charakterów, dusz, fantazji, charyzmy i umiejętności. Przeistoczenie... pasji i talentu w coś niezwykłego, trochę tajemniczego, absolutnie autorskiego i na wskroś nietuzinkowego.

Tworzone przez nas meble powstają przede wszystkim z serca, ale również z potrzeby. Za sprawą naszej rodziny i przyjaciół wiemy, że meble Mattovy sprawdzają się w każdym wnętrzu. Dzięki naszej innowacyjności jesteśmy w stanie dotrzeć do najróżniejszych gustów. Dzieła są w całości wykonane naszymi rękoma, a jedynym ograniczeniem, z którym się zmagamy to sama struktura materiału i czas.

My wiemy, że nasze meble wzbudzają niezbadane pokłady kreatywności w każdym, kto tylko spotka się ze stworzonym przez nas produktem, dlatego też wszystko jest wolnostojące, dzięki temu dające możliwość oryginalnego przestawiania obiektu w celu zmiany aranżacji pomieszczenia.

 

Mattovy stworzony przez ludzi, dla ludzi.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję