Logo firmy
O nas

Sprzedajemy światowej klasy systemy podłóg sportowych, które przekraczają oczekiwania nawet najbardziej wymagających sportowców. Mogą oni w pełni zaufać i polegać na oferowanych przez nas nawierzchniach. My zapewniamy pewność i wsparcie a sportowcy mogą skupić się na wygranej.

Czytaj więcej
Nasze realizacje

Wydajność nawierzchni sportowej opiera się na oddziaływaniu między powierzchnią a sprężystością konstrukcji. Nasze podłogi sportowe zostały zoptymalizowane na każdym etapie procesu ich tworzenia aby dostarczyć najlepsze osiągi podłogowe odpowiadające sportowcom.

Czytaj więcej
Skontaktuj się z nami!

Zakup podłogi sportowej jest przede wszystkim inwestycją długoterminową. Aby wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami.

Czytaj więcej

O nas

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm Pulastic i KTL. Proponujemy najlepsze i najbardziej optymalne produkty w dziedzinie nawierzchni sportowych. Oferowane przez nas podłogi sportowe to doskonały wybór dedykowany nawet najbardziej wymagającym sportowcom. Wszystkie nasze podłogi przeszły dogłębne badania analityczne, rozległą kontrolę jakości oraz zostały poddane rygorystycznym warunkom testowym. Wszystko po to aby każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie.
ProSport to gwarancja jakości.