Logo firmy
Doświadczeni księgowi

Nie ryzykuj! Powierz księgowość swojej firmy w ręce profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Czytaj więcej
Konkurencyjne ceny

Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Czytaj więcej
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub napisz, by poznać szczegółową wycenę dla Twojej firmy!

Czytaj więcej

O nas

Biuro Rachunkowe M&M jest licencjonowanym i nowoczesnym biurem rachunkowym kompleksowo obsługującym podmioty gospodarcze w Oławie i okolicach. Oferujemy profesjonalne usługi księgowe obejmujące księgowość, podatki, prawo gospodarcze oraz w zakresie kadr i płac dla firm oraz osób fizycznych z całej Polski.

Długoletnie doświadczenie wspólników to gwarancja profesjonalnej i kompleksowej obsługi Państwa działalności.

Biuro Rachunkowe M&M wyróżnia najwyższa jakość świadczonych usług. Uwzględniamy unikalność każdego biznesu elastycznie podchodząc do oczekiwań oraz problemów naszych klientów. Dążymy do minimalizacji kosztów przedsiębiorstwa oraz przez cały czas służymy profesjonalnym doradztwem, pracując w ten sposób na sukces klientów. Wyróżnia nas zarówno rzetelność, jak i terminowość podczas realizowania powierzonych zadań, wysoka kultura pracy, a także zachowanie najwyższych standardów świadczonych usług.

Powierz księgowość swojej firmy w ręce profesjonalistów!

Nasze biuro świadczy usługi księgowe najwyższej jakości, znajdujące oparcie w bogatej wiedzy, która jest potwierdzona dyplomami najlepszych wrocławskich uczelni, a także certyfikatem Ministerstwa Finansów, który uprawnia do usługowego prowadzenia księgowości.

Nasze biuro znajduje się w Oławie, ul. Wiosenna 2/11 (Nowy Otok, szklany biurowiec) piętro I. Wstąp i zapytaj o najlepszą ofertę dla Twojej firmy!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję