Logo firmy
Instalacje elektryczne

Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji elektrycznych, alarmowych, satelitarnych.

Czytaj więcej
Możesz nam zaufać

Jesteśmy sprawdzoną firmą obecną na rynku polskim od początku swojej działalności.

Czytaj więcej
Zadzwoń do nas

Zależy Ci na fachowej usłudze oraz pomocy w podejmowanych decyzjach. Zadzwoń.

Czytaj więcej

O nas

Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji elektrycznych, alarmowych, satelitarnych, internetowych oraz kompleksowym wykonaniem systemu monitoringu.

Posiadamy również oferty z zakresu usług ogólnobudowlanych. Oferta naszej firmy skierowana jest do osób prywatnych jaki i do firm poszukujących podwykonawców, ustalamy ceny adekwatnie do wielkości zlecenia oraz stopnia zaawansowania wykorzystanej technologi. Stawiamy równocześnie na wysoką jakość świadczonych przez nas usług w oparciu o sprawdzonych dostawców tylko renomowanych firm.

Dobieramy odpowiednie materiały wysokiej jakości stawiając na konkurencyjność cen oraz elastyczność wycen, po prostu dla każdego klienta robimy projekt szyty na tzw „miarę” stworzony adekwatnie do wytycznych projektu, ustalonego budżetu oraz jakości stosowanych materiałów. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie płynie prąd dojazd oraz wycena gratis, dokładamy również wszelkich starań, aby poziom zadowolenia klienta był jak najwyższy bo zadowolony klient to uśmiechnięty klient. Zapraszamy do współpracy z poważaniem Zespół Robudex.