Logo firmy
Transport materiałów sypkich

Posiadamy pełen tabor samochodów ciężarowych i dostawczych o pojemności od 26 ton do 2 ton. W związku z zapotrzebowaniem poszerzyliśmy działalność i mamy do dyspozycji koparko-ładowarki oraz ładowarki czołowe. Prowadzimy wynajem maszyn wraz z operatorem w konkurencyjnych cenach.

Czytaj więcej
Sprzedaż materiałów sypkich

Posiadamy w sprzedaży różne rodzaje piasku oraz żwiru. Posiadamy materiały sypkie do utwardzenie gruntu (gruz kruszony betonowy oraz mieszany), mieszankę wapienną, grysy itp.

Czytaj więcej
Skontaktuj się z nami

Telefonicznie i mailowo udzielamy informacji o cenach materiałów i koszcie transportu.

Czytaj więcej

O nas

Firma SOLOTRANS istnieje na rynku już od kilkunastu lat. Od samego początku istnienia zajmujemy się sprzedażą i transportem kruszyw i kamieni najróżniejszego rodzaju. Dysponujemy dużym terenem magazynowym, na którym zgromadziliśmy wystarczające zapasy kruszyw, aby zaspokoić potrzeby firm i osób prywatnych z całej okolicy. Oferujemy sprzedaż piasku, żwiru, gruzu i kamieni ozdobnych – w każdej ilości i od ręki. Zakupione u nas materiały zostaną Państwu dostarczone własnym transportem samochodowym. Dysponujemy flotą samochodów z wywrotem, o ładowności 26 ton, 18 ton i 2 ton. Jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce na terenie Torunia i okolic, gwarantując terminowość każdego zamówienia. Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonego sprzedawcy materiałów sypkich i firmy transportowej w jednym, jesteśmy do Waszej dyspozycji już od ponad 15 lat! Warto zaufać sprawdzonej marce!

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję