Logo firmy
Went-Bud

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie rozbiórek, remontów oraz usług budowlanych. Chętnie doradzimy Państwu w doborze materiałów tak aby były tanie, trwałe i spełnialy Wasze oczekiwania.

Czytaj więcej
Wybierz to co trwałe!

Zapraszamy do zapozniania się z naszymi projektami, wykonujemy szeroki zakres prac rozbiórkowo-budowlano-remontowych.

Czytaj więcej
Zadzwoń do nas

Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy  fachowo podejdą do Twoich potrzeb - to dobrze trafiłeś! Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Czytaj więcej

Start

Firma Wentbud jest firmą z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Założycielem i właścicielem firmy jest Marcin Baranik. Jest osobą która swoją przygodę z budownictwem zaczęła już w dzieciństwie. Jako młody chłopiec z pełnym podziwem i szacunkiem przyglądał się jak w pocie czoła powstają i wznoszą się budynki na pobliskich osiedlach.

Ze spokojem możemy stwierdzić że nasze przedsiębiorstwo powstało z pasji i zamiłowania do branży. Od samego początku istnienia naszej firmy wychodziliśmy z założenia że profesjonalne, solidne i rzetelne świadczenie usług i perfekcyjne obsługiwanie klientów są kluczem do sukcesu.

Do każdego klienta mamy indywidualne podejście i uważamy że nie ma rzeczy niemożliwych dlatego podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń.

Działamy szybko i co najważniejsze nasze usługi są wykonywane w 100 % w sposób zadowalający naszych klientów.

Takie nastawienie sprawiło że w dniu dzisiejszym nasza firma ma stabilną pozycję na rynku a grono naszych odbiorców z każdym dniem się poszerza. 

 • Usługi budowlane

  Czy wiesz, że realizację obiektu mieszkalnego lub przemysłowego możesz zlecić profesjonalnej firmie? Przedsiębiorstwo Went-Bud, obsługujące Klientów z Krakowa oraz okolic proponuje swoje usługi budowlane. Nasza oferta od dawna cieszy się zainteresowaniem Inwestorów, ponieważ budowa domów to nasza specjalność – misja, do której podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

  Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej.                                 

 • Wentylacja

  Jeśli Państwa dom lub zakład przemysłowy znajdują się w Krakowie lub okolicach – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego szerokiego wachlarza usług. Profesjonalnie przeprowadzimy montaż wentylacji. Wykonana przez nas instalacja świetnie sprawdzi się w swojej roli, skutecznie usuwając z pomieszczeń zanieczyszczenia oraz wilgoć – zarówno te wynikające z codziennego korzystania z obiektu, jak i będące rezultatem procesów technologicznych.

 • Usługi koparką

  Czy poszukują Państwo firmy budowlanej działającej w okolicy Krakowa, która może poszczycić się dobrą opinią Klientów? Jeśli tak, przedsiębiorstwo Went-Bud, świadczące usługi koparką serdecznie zaprasza. Wykonamy dla Państwa roboty ziemne, w tym również wykopy pod fundamenty nowego obiektu mieszkalnego, przemysłowego lub komercyjnego. Terminowo oraz zgodnie z projektem zrealizujemy wszystkie prace.

 • Wykańczanie wnętrz

  Zadbamy również o to, aby właśnie wybudowany dom został szybko i profesjonalnie przystosowany do zamieszkania – zgodnie z oczekiwaniami Inwestora. Naszą specjalnością jest również wykańczanie wnętrz. Zajmiemy się między innymi montażem instalacji, wylewaniem posadzek, murowaniem ścianek, kładzeniem gładzi, malowaniem oraz wieloma innymi pracami, wymagającymi fachowej wiedzy i doświadczenia. Zapraszamy.